Mosalas Advertising Group

Demo Reel

خانه مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / کمپین ۳۶۰ درجه چیست؟ (What Is a 360 Degree Campaign?)


کمپین ۳۶۰ چیست؟


دنیای تبلیغات در فضای مجازی و دنیای واقعی تا حد زیادی مشابه یکدیگر هستند اما تفاوت های چشمگیری ما بین آنها وجود دارد. این تفاوت ها بیشتر به ابزارهای مورد استفاده مربوط و همچنین سنجش نتایج باز می گردد. بسیاری از کسب و کارها تنها می توانند مخاطبین هدف خود را در فضای مجازی بیابند و تعداد دیگری از مشاغل و کسب و کارها نیز وجود دارند که بیشتر مخاطبین هدف خود را در فضای آفلاین پیدا می کنند. در برخی مواقع تبلیغات آفلاین گزینه بهتری به شمار می رود اما در برخی شرایط نیز تنها تبلیغات آنلاین و مباحث مربوط به دیجیتال مارکتینگ مناسب هستند. ممکن است در برخی مواقع نیاز باشد تا طیف وسیعی از مشتریان را جذب کرده و پیام مورد نظر را به طور بسیار گسترده به گوش همگان برسانیم. در این گونه مواقع می بایست یک کمپین بزرگ و یکپارچه را برگزینیم. در این مطلب قصد داریم راجع به کمپین ۳۶۰ بیشتر سخن گفته و شما را با جزئیات آن مانند ایمیل مارکتینگ، کمپین تبلیغاتی اینستاگرام و… آشنا کنیم. علاوه بر آن به معرفی کمپین هایی مشابه این کمپین در خارج و ایران نیز می پردازیم.


این کمپین یک پیام واحد را به طیف گسترده مخاطبان کمپین جامع با استفاده از بسترهای تبلیغاتی و رسانه ها انتقال میدهد- آژانس تبلیغاتی مثلث
کمپین ۳۶۰ درجه چیست؟

از کمپین ۳۶۰ درجه یا کامل چه می دانید؟


همانطور که می توان از نام این کمپین حدس زد، این کمپین یک کمپین ۳۶۰ دیجیتال مارکتینگ بسیار جامع است که به طور کامل تمامی ابزارهای تبلیغاتی و تمامی رسانه ها را در بر می گیرد. این کمپین قادر است تا یک پیام واحد را به طیف گسترده مخاطبان کمپین بسیار جامع با استفاده از مناسب ترین بسترهای تبلیغاتی و رسانه ها انتقال دهد. با این کمپین، مشتری در هر جایی و از هر رسانه ای قادر است پیام شما را دریافت کند و برای مدت طولانی با برند شما ارتباط برقرار کند.

این کمپین می تواند با کمک ابزارهای تبلیغاتی بیشماری که استفاده می کند، کلیه مراحل خرید و سفر مشتری را در برگیرد. برای انتخاب نوع رسانه در این کمپین، آنلاین یا آفلاین بودن آن مورد توجه نیست، بلکه مهم این است که تعداد مخاطبان بیشتری پیام کمپین را به طور مداوم دریافت کنند.

یکی از کاربردهای مهمی که کمپین بازاریابی ۳۶۰ درجه دارد هنگامی است که یک محصول جدید وارد بازار می شود. در این گونه موارد کمپین ۳۶۰ با تمامی ابزارهایی که در دست دارد، آن محصول را به تمامی مشتریان جدید یا قدیمی خود معرفی می کند.


کمپین ۳۶۰ درجه دیجیتال مارکتینگ


مفهوم کمپین ۳۶۰ درجه دیجیتال مارکتینگ این است که در تمام نقاط تماس ممکن به مشتریان می رسد. گردآوری موفقیت آمیز چنین طرحی مهم است زیرا به شما این امکان را می دهد تا شانس پیدا کردن مشتریان بالقوه جدید و جذب آنها را به طرق مختلف به حداکثر برسانید.

یک کمپین ۳۶۰ درجه دیجیتال مارکتینگ یکپارچه کل چرخه خرید را از کشف تا خرید و یا تا تکرار مشتری پوشش می دهد. از هر رسانه ای مانند: وب سایت، اپ های تلفن همراه، رسانه های اجتماعی و … در یک استراتژی بازاریابی و برند تجاری یکپارچه و سازگار استفاده می شود.

یک کمپین ۳۶۰ درجه دیجیتال مارکتینگ موفق پیام اصلی را که مردم به آنها علاقه مند هستند و نحوه دریافت آنها را در نظر می گیرند. پیام های دقیق طراحی شده منجر به رضایت مشتری و وفاداری به نام تجاری می شود.  

در کمپین ۳۶۰ درجه دیجیتال مارکتینگ استفاده از داده های بزرگ می تواند به شرکت ها کمک کند تا بفهمند این پیام ها باید چه چیزی باشند. تجزیه و تحلیل مکالمات رسانه های اجتماعی، روندهای وب و ترافیک ورودی تنها چند راه برای کشف فرصت های درآمدی در این نوه کمپین ها است.


تغییر جایگاه برند،جایگاه یابی،برندسازی مجدد و افزایش کیفیت یک محصول و معرفی به مخاطبین هدف از کمپین 360 استفاده میشود _گروه تبلیغاتی مثلث
برند سازی در کمپین ۳۶۰ درجه

چرا از کمپین ۳۶۰ درجه استفاده کنیم؟


در زیر برخی از اهداف و دلایل استفاده از کمپین ۳۶۰ درجه را عنوان کرده ایم.

۱-برای تغییر جایگاه برند یا جایگاه یابی

جایگاه یابی یا positioning به معنای ایجاد فضا در ذهن مشتریان و مخاطبان هدف است. یک برند می بایست با تمامی مزایا و قابلیت هایی که دارد در ذهن مخاطبان خود یک جایگاه خاص داشته باشد.

این جایگاه به مرور زمان و با تعامل بین مشتری و برند مورد نظر به وجود می آید. این هدف تنها با استفاده از ابزارهای بازاریابی مانند بنرهای چشمگیر در بزرگراه ها و یا تبلیغات تلویزیونی قابل تحقق نخواهد بود. یکی از نمونه های معروف بازاریابی با این سبک با کمک کمپین ۳۶۰ درجه، کمپین Old Spice می باشد.

در یک بازه زمانی افراد بیشتر گمان می کردند که این برند مخصوص افراد میانسال یا با سن و سال بالا است. به همین دلیل افراد جوان استقبال زیادی از محصولات این برند نداشتند. این برند با کمک کمپین توانست دید جدیدی درباره کالاهای خود به مشتریان بدهد. این برند با کمک کمپین ۳۶۰ توانست جایگاه برند خود را در ذهن مردم عوض کند.

۲-استفاده برای برندسازی مجدد (rebranding)

برند سازی یکی از عوامل موفقیت برای هر برندی است. ممکن است برند با وارد شدن به بازار یک منطقه جغرافیایی جدید یا به هر دلیل دیگری، نیاز داشته باشد تا برندسازی مجدد انجام دهد. برای این منظور می توان از کمپین ۳۶۰ بهره برد. در برخی از موانع برند سازی مجدد همراه با تعویض یا تغییر لوگو همراه است. برای مثال می توان به تغییر لوگوی برند اپل در گذر زمان اشاره کرد.

۳- افزایش کیفیت یک محصول و معرفی به مخاطبین هدف

معمولا برند هایی که دارای محصولاتی با کارایی پایین هستند، بعد از آن که محصول را اصلاح کردند، از کمپین ۳۶۰ برای اعلام این اصلاح و معرفی نسخه جدید محصول بهره می برند. در اکثر مواقع این گونه برندها تبلیغات زیادی برای کالای خود انجام نداده و سعی دارند با کمک کمپین ۳۶۰ این محصول را به بازار معرفی کنند.


در کمپین ۳۶۰ درجه چه روش هایی استفاده می شود؟


بزرگترین هدفی که این کمپین دنبال می کند، رسیدن به بالاترین میزان نرخ بازگشت سرمایه یا (ROI) می باشد. بدین منظور این کمپین برای رسیدن به این هدف سعی می کند در مقابل یک برنامه اجرایی جامع و منسجم از رسانه های مختلف کمک بگیرد. در ادامه به روش هایی که در کمپین ۳۶۰ مورد استفاده قرار می گیرند اشاره خواهیم کرد.


در ایمیل مارکتینگ، محتوای ایمیل باید سفارشی سازی شده و در متن ایمیل پیام مورد نظر انتقال داده شود - گروه تبلیغاتی مثلث
محتوای ایمیل مارکتینگ

  • ایمیل مارکتینگ

یکی از روش هایی که در کمپین ۳۶۰ درجه بسیار مرسوم است و نرخ تبدیل بالایی دارد، روش ایمیل مارکتینگ است. این تکنیک به ویژه در هنگامی که سیل عظیمی از مخاطبان در فضای آنلاین فعال هستند و به طور مرتب ایمیل خود را می خوانند، توصیه می شود. توصیه مهمی که در این روش وجود دارد این است که بهتر است محتوای ایمیلی که به دست مخاطب میرسد، سفارشی سازی شده باشد و در متن ایمیل پیام مورد نظر انتقال داده شود.

  • پیامک

بسیاری از افراد گمان می کنند که ارسال اس ام اس یا همان پیامک تنها در زمان گذشته مفید بوده و برای زمان حال خیلی مناسب نیست؛ اما این تصور، تصور غلطی است زیرا اگر متن خوبی برای اس ام اس انتخاب شود، می توان نرخ بازگشت خوبی را دریافت کرد. بدیهی است که این روش بیشتر مناسب مخاطبانی است که در فضای مجازی فعال نیستند.


اهمیت داشتن سایت زمانی بیشتر می شود که از کمپین تبلیغاتی استفاده و مشتریان و مخاطبان هدف به سایت وارد شوند - گروه تبلیغاتی مثلث
اهمیت سایت و لندینگ پیح تبلیغات

  • راه‌اندازی سایت

نداشتن سایت اغلب به نتایج حاصل از تبلیغات یک برند ضربه می زند. امروزه اهمیت داشتن یک سایت برای یک برند بسیار بیشتر از گذشته شده است. اهمیت داشتن سایت زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که از کمپین تبلیغاتی استفاده کرده و مشتریان و مخاطبان هدف تمایل داشته باشند که به سایت شما وارد شوند. بدیهی است که کاربرد با شنیدن نام شما در کمپین های تبلیغاتی در اولین قدم نام برند شما را در موتورهای جستجوگر، جست و جو می کند.

  • تولید محتوا

یکی از بهترین روش هایی که باعث ایجاد یک ارتباط عمیق بین برند و مشتری می شود، تولید محتوا است. تولید محتوایی که به صورت مستمر باشد و البته دارای جذابیت زیاد نیز باشد، بسیار اهمیت دارد.

  • شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از ابزارهایی که در کمپین ۳۶۰ مورد استفاده قرار می گیرد، شبکه های اجتماعی هستند. بسیاری از مخاطبین در شبکه های اجتماعی فعال بوده و به همین دلیل استفاده از شبکه های اجتماعی نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. بدین منظور در شبکه های اجتماعی شاهد کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام هستیم. طراحی کمپین اینستاگرامی اغلب جذاب بوده و توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند.


مخاطبان با کمک کلمات کلیدی و کلید واژه هایی که مرتبط به حوزه کاری شما باشد، شروع به جستجو برند شما خواهند کرد- آژانس تبلیغاتی مثلث
جذب مخاطب هدف

  • بهینه سازی سایت و سئو

هنگامی که با کمک کمپین ۳۶۰ برند خود را به مخاطبان معرفی کردید، مخاطبان با کمک کلمات کلیدی و کلید واژه هایی که مرتبط به حوزه کاری شما باشد، شروع به جستجو برند شما خواهند کرد. این موضوع اهمیت بالای سئو سایت را بیان می کند. لازم است تا برای سایت خود یک صفحه فرود حرفه ای طراحی کرده و از این طریق نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

  • تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی انواع متفاوتی دارند؛ تبلیغات متنی، تبلیغات همسان، CPC، CPA، از انواع تبلیغات کلیکی هستند که در کمپین ۳۶۰ درجه نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این تبلیغات نرخ تبدیل بسیار بالایی در مقایسه با هزینه ای که در قبال آن ها می شود به همراه دارند. تبلیغات کلیکی قابلیت استفاده در رسانه های مختلف را دارند.

  • تبلیغات مکتوب

یکی دیگر از روش هایی است که در کمپین ۳۶۰ مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله نمونه های تبلیغات مکتوب می توان به انواع تبلیغات در روزنامه، پخش تراکت، آگهی و… اشاره کرد. تبلیغات مکتوب برای آگاه سازی مخاطبانی استفاده می شود که در فضای آنلاین فعالیت زیادی ندارند.


کمپین روابط عمومی روش موثر برای ایجاد ارتباط قوی بین مشتریان و برند می باشد که باعث تصویرسازی برند در ذهن می شود - آژانس تبلیغاتی مثلث
کمپین روابط عمومی

  • کمپین های روابط عمومی

کمپین روابط عمومی از جمله روش های موثر برای ایجاد ارتباط قوی بین مشتریان و برند مورد نظر می باشد که باعث تصویرسازی برند در ذهن مخاطب می شود.

  • حضور در رویدادها و نمایشگاه

نمایشگاه هایی که در مکان های مختلف برگزار می شوند معمولا در یک بازه زمانی کوتاه، با سیل عظیمی از جمعیت همراه خواهند بود. به همین سبب حضور یک برند در رویدادها و نمایشگاه ها می تواند با بازدید زیادی مواجه شود.


طراحی کمپین اینستاگرامی


اینستاگرام  سومین پلتفرم و  محبوب ترین رسانه اجتماعی پس از فیس بوک و یوتیوب است بنابراین به عنوان یک نام تجاری اینستاگرام مکان ایده آل برای تبلیغ محصولات و خدمات شما، جذب مشتریان جدید و تعامل با آنها است.

برای طراحی کمپین اینستاگرامی به نکاتی باید توجه داشت. ابتدا هر کاری می کنید بدون تعیین هدف مشخص کمپین اینستاگرام را شروع نکنید. این که آیا هدف شما افزایش آگاهی از نام تجاری یا افزایش جذب مخاطب است یا تلاش برای افزایش فروش محصول خود، باید هدف کمپین خود را عاقلانه انتخاب کنید سپس شناختن مخاطبان اینستاگرام برای طراحی کمپین اینستاگرامی موفق بسیار مهم است.

حال زمان برنامه ریزی محتوای کمپین خود رسیده است. یک تقویم محتوا بسازید که تعداد پست ها و داستان هایی (story) را که قرار است هر روز منتشر کنید نشان دهد.


برای طراحی کمپین اینستاگرامی باید به تعیین هدف مشخص،بر گزاری مسابقات، بودجه کمپین،اجرای تبلیغات و... توجه کرد -گروه تبلیغاتی مثلث

 در طراحی کمپین اینستاگرامی، مسابقه راهی موثر برای افزایش تعامل و افزایش سریع مخاطبان است. عمدتا سه نوع مسابقه وجود دارد، انتخاب برنده از بین لایک ها، کامنت ها و یا تگ کردن افراد در این نوع مسابقات از کاربران خواسته می شود برای شانس برنده شدن جایزه، یک عکس را لایک کنند، در مورد یک پست نظر دهند یا دوست خود را تگ کنند.

به یاد داشته باشید همکاری با اینفلوئنسرها راهی عالی برای تبلیغ کمپین بازاریابی اینستاگرام شما است. و باید با توجه ویژه مخاطبان اینفلوئنسر را بررسی کنیم تا بهترین آن ها را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم.

نکته ی مهم دیگر در طراحی کمپین اینستاگرامی آن است که، اگر می خواهید کمپین اینستاگرام خود را توسعه دهید و پولی برای خرج کردن داشته باشید، وقت آن است که تبلیغات اینستاگرام را راه اندازی کنید.

استفاده از گیمیفیکیشن هم در طراحی کمپین اینستاگرامی شما می تواند یک موقعیت برد-برد برای برند باشد. همه چیز در مورد استفاده از عناصر بازی است تا کل فرآیند را سرگرم کننده تر و جذاب تر کند.

نکته بعدی بودجه کمپین اینستاگرام است که برای هر شغلی متفاوت است. اگر این اولین کمپین شما در اینستاگرام است، ساده نگه داشتن استراتژی بودجه بندی ایده خوبی است.

در طراحی کمپین اینستاگرامی، هنگامی که کمپین اینستاگرام خود را با موفقیت راه اندازی کردید گام مهم بعدی اندازه گیری تأثیر آن بر مخاطب هدف، آگاهی بخشی و اعتبار نام تجاری است.

 بررسی پیشرفت کمپین شما ضروری است تا ببینید آیا از عملکرد کمپین خود راضی هستید یا خیر.


چه اصولی بر بازاریابی ۳۶۰ درجه حاکم است؟


برای پیاده‌سازی کمپین ۳۶۰ درجه توجه به اصول زیر حائز اهمیت است:

۱- ثبات

طراحی یکپارچه در یک برند باعث می شود تا تمامی اجزا مکمل یکدیگر باشند. با کمک این انسجام می توانید پیام های خلاقانه ای به مخاطبان خود برسانید. ترکیب کردن موارد و آیتم های مختلف می تواند نگرانی هایی که راجع به مراحل مختلف سفر مشتری وجود دارد را از بین ببرد. علاوه بر آن، گزاره ارزش اصلی برند را می توان بارها تکرار کرد.


داشتن یک طرز فکر مشخص و تقویت آن می تواند باعث ایجاد تعامل فعال میان برند مربوطه و مشتری شود - مجموعه تبلیغاتی مثلث

۲- رهبری تولید

داشتن یک طرز فکر مشخص و تقویت آن می تواند باعث ایجاد تعامل فعال میان برند مربوطه و مشتری شود. مدل ۳۶۰ درجه بازاریابی این امکان را برای یک برند فراهم می کند تا محتوای مناسب و چالشی را در زمان و مکان مناسب و همچنین با کمک ابزارهای مناسب به شیوه مناسب به مخاطب منتقل شود.

داشتن یک رویکرد داده محور و تحلیلی می تواند باعث صرفه جویی در زمان برای تیم فروش شود. با تمرکز روی راه هایی که موثرتر واقع شده اند می توان نرخ تبدیل بالاتری را به دست آورد.

۳- بهترین واکنش را متناسب با مشتری خود داشته باشید.

همزمان با رشد فناوری و پیشرفت در ارتباطات مانند تلفن همراه و ایجاد شبکه های اجتماعی، ارتباط به مشتری و دستیابی به آن نیز آسان شد. البته ممکن است هر مشتری کانال ارتباطی مجازی داشته باشد که به آن کانال بهتر پاسخ دهد. ایجاد محتوا به صورت ایمیل، پیامک یا حتی نامه هایی که به شکل مستقیم ارسال می شوند دارای اهمیت زیادی هستند. هنگامی که کانال ارتباطی موثر برای ارتباط با مشتری خود را شناختید، می توانید منابع خود را به مواردی که بهتر عمل کرده اند اختصاص دهید.

۴- مشتریان را ترغیب کنید.

یک مدل بازاریابی ۳۶۰ می تواند تصویری ظریف از مخاطبان و مشتریان شما بسازد. با کمک این کمپین می توانید از چالش ها و اعتراضات مشتریان نسبت به محصول مطلع شوید. این اطلاعات کمک می کند تا سریعا به این گونه اعتراضات پاسخ داده و آن ها را رفع کنید. با کمک کمپین ۳۶۰ می توان یک فرآیند علمی را تجربه کرد که با موفقیت همراه است.


 تنها تبلیغات موفق، راز موفقیت یک برند نیست.باید خدماتی با کیفیت بالا و مراقبت های پس از فروش انجام دهید - مجموعه تبلیغاتی مثلث
گام های بعدی تبلیغات موفق

۵- مشتریان خود را راضی و خوشحال نگه دارید

گام بعدی این است که مشتری از شما راضی و خوشحال باشد. فراموش نکنید که تنها تبلیغات موفق، راز موفقیت یک برند نیست. برای گام بعدی باید سعی کنید خدماتی با کیفیت بالا ارائه داده و مراقبت های پس از فروش انجام دهید. این کار موجب می شود مشتریان شما به تبلیغ برند شما پرداخته و مشتریان بیشتری را جذب کنند.

۶- افکار نزدیک

در هر مرحله از فروش که باشید، کمپین ۳۶۰ می تواند مزیت های ویژه ای برای شما به ارمغان آورد. مصرف کنندگان جدید از شما انتظار دارند که عملکردی ساده و مداوم در تمامی شبکه های دیجیتال داشته باشید.


نتایجه گیری


کمپین ۳۶۰ درجه کمک می کند تا دیدی آگاهانه و کامل از کل مسیری که مشتری در آن حرکت می کند داشته باشید. این کمپین به شما یک برنامه عملی ارائه می دهد که مسیر حرکت مشتری به سمت برند شما باشد. کمپین ۳۶۰ موفق می تواند تمامی روش های دیجیتال مارکتینگ را مانند پیامک، ورودی و خروجی، اجتماعی و … را شامل شود. کمپین ۳۶۰ بهترین مسیر برای یافتن و جذب کردن مشتریانی است که به صورت بالقوه در هر زمان و مکانی ممکن است وجود داشته باشند. با کمک این کمپین می توان رقبا را به راحتی شکست داد.


مطالب مرتبط:

What Is 360 Marketing, And How Can You Build A Comprehensive Strategy?

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطالب وبلاگ
۸:۰۰ ب.ظ

تحلیل Analysis Of Swot) SWOT)

blog تجزیه و تحلیل SWOT چیست؟ برای راه اندازی یک کسب و کار موفق، باید به طور منظم فرآیندهای خود را تجزیه و تحلیل کنیم تا....

تحلیل Analysis Of Swot) SWOT)

blog تجزیه و تحلیل SWOT چیست؟ برای راه اندازی یک کسب و کار موفق، باید به طور منظم فرآیندهای خود را تجزیه و تحلیل کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تا حد امکان کارآمد عمل می کنیم. تجزیه و تحلیل SWOT (نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها)، یک فرآیند برنامه‌ریزی است که به بیزینس کمک می‌کند....
۸:۰۰ ب.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

اعتماد به برند (Trust The Brand)

blog اعتماد به برند یک هدف است اعتماد به برند چیزی بیش از اعتماد به محصول برند خوب را تشکیل می دهد. همچنین شامل کل تجربه....

اعتماد به برند (Trust The Brand)

blog اعتماد به برند یک هدف است اعتماد به برند چیزی بیش از اعتماد به محصول برند خوب را تشکیل می دهد. همچنین شامل کل تجربه ای است که مشتریان از خرید تا استفاده از محصول از برند بدست می آورند. هنگامی که مصرف کنندگان به یک برند اعتماد می کنند، سه عامل اصلی برای ایجاد....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ب.ظ

روند دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Trends)

blog ۶روند بازاریابی دیجیتال که در سال ۲۰۲۲ اجرا می شود با توجه به اینکه صنعت به سرعت در حال تغییر است، همراهی با روندهای بازاریابی....

روند دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Trends)

blog ۶روند بازاریابی دیجیتال که در سال ۲۰۲۲ اجرا می شود با توجه به اینکه صنعت به سرعت در حال تغییر است، همراهی با روندهای بازاریابی دیجیتال می تواند دشوار باشد و فعالیت های مختلفی برای کمپین یا استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق وجود دارد که همگام شدن با هر جنبه‌ای یک چالش واقعی است به همین....
۸:۰۰ ب.ظ
۸:۰۰ ب.ظ

نیاز به بازاریابی دیجیتال

blog چرا به بازاریابی دیجیتال نیاز دارید ما در مباحث قبلی راجب اهمیت بازاریابی دیجیتال صحبت کردیم و حال می خواهیم درباره اینکه چرا بیزینس ها....

نیاز به بازاریابی دیجیتال

blog چرا به بازاریابی دیجیتال نیاز دارید ما در مباحث قبلی راجب اهمیت بازاریابی دیجیتال صحبت کردیم و حال می خواهیم درباره اینکه چرا بیزینس ها نیاز به بازاریابی دیجیتال دارند را بررسی کنیم. بازاریابی دیجیتال مهم است زیرا یک کسب و کار را با مشتریانش زمانی که آنلاین هستند مرتبط می­کند و در تمام صنایع....
۸:۰۰ ب.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

فروش دیجیتال و بازاریابی دیجیتال

blog چگونه فروش دیجیتال و بازاریابی دیجیتال به فروش کمک می‌کنند؟ فرآیند فروش محصولات و خدمات به دلیل پیشرفت های جدید و در حال توسعه فناوری....

فروش دیجیتال و بازاریابی دیجیتال

blog چگونه فروش دیجیتال و بازاریابی دیجیتال به فروش کمک می‌کنند؟ فرآیند فروش محصولات و خدمات به دلیل پیشرفت های جدید و در حال توسعه فناوری تغییر کرده است. اگر به دنبال افزایش فروش برای بیزینس خود هستیم، باید فروش دیجیتال را در نظر بگیریم تا به ما در دستیابی به اهداف درآمدی و ارائه ارزش....
۸:۰۰ ق.ظ