Mosalas Advertising Group

Demo Reel

خانه مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / چرا کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد؟ (Why Does Your Business Need Google?)

در حال حاضر کسب و کار موفق، کسب و کاری است که بهترین ایده ها را با هم ترکیب می کند و استراتژی های بازاریابی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با رقبا به رقابت بپردازید. یکی از مهمترین نیازهای کسب و کار ها بعد خدمات آنلاین شان هست پس کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد.

در این مقاله درباره اهمیت کار گوگل برای سایت شما صحبت کردیم، در ادامه می خوانید:

 1. چرا کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد؟
 2. نحوه اعتماد سازی بین مشتریان
 3. نرخ های بهبود یافته کلیک، با رتبه بندی بالاتر با ستاره ارائه می شوند
 4. Google Reviews محتوای مشتری را ارائه می دهد
 5. ایجاد یک حلقه بازخورد
 6. تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتریان وفادار
 7. نظرات رتبه بندی موتور جستجو را بهبود ببخشید
 8. بازگشت سرمایه عالی
 9. رسیدگی به نگرانی های مشتریان
 10. تولید محصول جدید
 11. در ارتباط بودن با مشتریان
 12. محافظت از اعتبار شرکت
نظرات گوگل اعتماد کاربران سراسر جهان را جلب کرده و از محبوب ترین سیستم عامل های جست و جوی اطلاعات است _ مجموعه تبلیغاتی مثلث

چرا کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد؟

تا آنجا که به بررسی های آنلاین مربوط می شود Google در بالای لیست همه موتورهای جست و جو قرار دارد. نظرات گوگل اعتماد کاربران سراسر جهان را جلب کرده و آن را به یکی از محبوب ترین سیستم عامل های جست و جوی اطلاعات تبدیل کرده است.

مهم نیست که در کدام صنعت و کسب و کار فعالیت می کنید، نمی توان Google Reviews را کم اهمیت دانست. این بررسی ها ممکن است بر مدیریت اعتبار آنلاین SEO  بهینه سازی موتور جستجو شما تأثیر بگذارد. در این مقاله چند دلیل وجود دارد که اهمیت Google Review را برای صاحبان مشاغل بسیار مهم می کند.

اعتماد در قلب یک کسب و کار موفق است و بسیاری از شرکت های امروزی در خدمات مدیریت اعتبار آنلاین سرمایه گذاری می کنند _ مجموعه تبلیغاتی مثلث

نحوه اعتماد سازی در بین مشتریان

دلیل اول یکی از مهمترین آنهاست. اعتماد در قلب یک کسب و کار موفق قرار دارد و به همین دلیل بسیاری از شرکت های امروزی در خدمات مدیریت اعتبار آنلاین سرمایه گذاری می کنند. مرورهای Google محبوب هستند، مردم دوست دارند قبل از تصمیم گیری در مورد خرید، درباره آنها بخوانند.

چند آمار برای بررسی وجود دارد:

بیش از ۹۰٪ خریداران به صورت آنلاین نظرات را می خوانند.

بیش از ۸۰٪ مردم به این بررسی ها اعتماد دارند.

بیش از ۷۰٪ پاسخ دهندگان نظرسنجی اظهار داشتند که بررسی های مثبت اعتماد آنها را به یک برند افزایش می دهد.

Google جایی است که بیشتر کاربران اینترنت شرکت شما را پیدا می کنند، بنابراین بازخورد خوب احتمال تبدیل آنها به مشتری را افزایش می دهد(کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد).

بیشتر مشتریان ترجیح می دهند کسب و کار دارای رتبه بالا را به کسانی که اصلاً رتبه بندی ندارند ترجیح دهند. _ مجموعه تبلیغاتی مثلث

نرخ های بهبود یافته کلیک، با رتبه بندی بالاتر با ستاره ارائه می شوند

نمایش رتبه بندی ستاره ها در نتایج موتور جستجو بهترین روش در بین مدیران کسب و کار آنلاین است. چرا؟ بیشتر مشتریان ترجیح می دهند کسب و کار دارای رتبه بالا را به کسانی که اصلاً رتبه بندی ندارند ترجیح دهند.

اگر این سایت ها دارای رتبه ستاره ای بالاتر باشند، ممکن است شرکت هایی که بین موقعیت های پنجم و دهم در صفحه اول Google قرار دارند، بیشتر از سایت هایی که نتایج بالاتری دارند بازدید داشته باشند.

Google Reviews محتوای مشتری را ارائه می دهد

بین محتوایی که ایجاد می کنید و محتوای ایجاد شده توسط مشتریان شما تفاوت اساسی وجود دارد. شما مسئول هستید و مطمئناً می خواهید کسب و کار خود را در بهترین حالت ممکن به تصویر بکشید. از طرف دیگر، مشتریان بی طرف نیستند، بنابراین آنها بر اساس تجربیاتی که داشته اند نظرات خود را می نویسند. مهم است که به یاد داشته باشید که هر بازبینی مثبت نخواهد بود زیرا رضایت همه افراد غیرممکن است(کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد).

برای بازخورد، صاحب مشاغل نظرات مشتریان را جمع آوری و پاسخ مثبت می دهد تا با منفع مشتری سازگاری شوند _ گروه تبلیغاتی مثلث

ایجاد یک حلقه بازخورد

در یک حلقه بازخورد، صاحب مشاغل نظرات مشتریان را جمع آوری می کند و به آنها پاسخ مثبت می دهد. با Google Reviews، ایجاد حلقه بازخورد مثبت و یادگیری موارد زیر آسان تر است:

 • مشتری کدام خدمات و محصولی را دریافت کرده است
 • اینکه آیا این شرکت مطابق انتظارات مشتری بوده است یا خیر
 • مزایا و معایب کسب و کار

این عوامل و سایر عوامل به شرکت ها کمک می کند تا با منافع مشتری سازگار شوند و به مشاغل کاملاً متمرکز بر مشتری تبدیل شوند.

تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتریان وفادار

هدف یک کسب و کار افزایش فروش است. برای تحقق این هدف، باید بازدید کنندگان را به مشتری تبدیل کنید و نظرات Google به شما در این کار کمک می کند به همین علت کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد.

اگر چه طراحی وب سایت پاسخگو تجربه کاربر، زمان بارگذاری صفحه، محتوا و پیمایش از عوامل اساسی در نرخ تبدیل کلی شما هستند؛ بررسی های Google نیز قدرتمند هستند.

یک کسب و کار دارای رتبه بالا باید این رتبه را در سراسر سایت ارتقا دهد، زیرا انجام این کار اعتماد مشتری به برند تجاری را افزایش می دهد.

نظرات رتبه بندی موتور جستجو را بهبود ببخشید

مدیریت اعتبار آنلاین و بهینه سازی موتور جستجو برای همه مشاغل با حضور آنلاین بسیار مهم است. اگرچه ORM و SEO تفاوت های اساسی دارند، اما در مورد بررسی های Google با یکدیگر همپوشانی دارند.

این بازخورد می تواند به شرکت ها کمک کند تا شهرت آنلاین پیدا کرده و بیشتر نمایان شوند. تخمین زده شده است که بررسی های آنلاین ۱۰٪ از رتبه بندی موتور جستجو در یک شرکت را تشکیل می دهند و Google هنگام ارائه آن رتبه بندی، کمیت و کیفیت بررسی ها را در نظر می گیرد.

بنابراین، منطقی است که بیشتر به بررسی آنلاین با کیفیت بپردازیم.

با افزایش ارتباط مشتری،میزان بازدید و نرخ کلیک بررسی گوگل به افزایش سرمایه کمک میکند _ گروه تبلیغاتی مثلث

بازگشت سرمایه عالی (ROI)

شما از قبل می دانید که بررسی های Google اعتماد مشتری و نرخ کلیک، میزان بازدید عمومی را افزایش می دهد و نرخ تبدیل را بهبود می بخشد. هر یک از این جنبه ها از جنبه های حیاتی SEO است که اگر با هم ترکیب شوند، ROI بازاریابی شما را بهتر می کند.

هنگامی که از روش صحیح استفاده می کنید، بررسی های Google می تواند به افزایش بازده سرمایه شما کمک کند. ممکن است مدتی طول بکشد، اما ارزش انتظار را دارد.

رسیدگی به نگرانی های مشتریان

مشتریان ناراضی بیشتر از مشتریان خوشحال بازخورد می گذارند. با این حال، این چیز بدی نیست. شرکت ها می توانند با تشویق مشتریان راضی به ترک آنها، نظرات مثبتی کسب کنند. خشنود کردن از همه غیرممکن است و مجبور خواهید شد با مرور زمان بعضی اوقات کنار بیایید.

با گوش دادن و پاسخگویی به مشتریان خود از طریق مرورهای Google، می توانید نگرانی های آنها را برطرف کرده و از شنیده شدن صدای آنها اطمینان حاصل کنید.

تولید محصول جدید

تولید محصول جدید تنها یک هدف است که می تواند از طریق استراتژی های بازاریابی دیجیتال محقق شود. مرورهای Google به شما کمک می کند مشتریان خود را شناسایی کنید، کسب خود را بهبود داده و مشتری خود را بیشتر کنید(کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد).

بدون استراتژی تولید محصول، فروش شما متضرر خواهد شد، اما با بررسی های Google، می توانید مزیت رقابتی خود را حفظ کنید.

مدیریت آنلاین یک شرکت با دانستن نظر دیگران،باعث بهبود تولید،فروش و خدمات به مشتریان میشود _ آژانس تبلیغاتی مثلث

در ارتباط بودن با مشتریان

مدیریت آنلاین یک شرکت بدون دانستن اینکه دیگران چه نظری دارند غیرممکن است. مدیریت صاحبان مشاغل هنگامی که متوجه ایجاد تغییراتی که باعث بهبود تولید، فروش و خدمات به مشتریان می شوند، آسان تر می شوند. مرورهای Google به شرکت ها کمک می کند تا رشد و تکامل خود را به روشی برآورده کنند که نیازهای مشتری را برآورده می کند(کسب و کار شما به گوگل نیاز دارد).

وقتی شرکت ها خدمات ضعیفی به مشتری ارائه دهند مردم بعنوا بررسی بد، موضوع را به جهانیان می گویند. _ آژانس تبلیغاتی مثلث

محافظت از اعتبار شرکت

بررسی های آنلاین یک شرکت بازتاب شهرت آن است. وقتی شرکت ها محصولات بی کیفیت و خدمات ضعیفی به مشتری ارائه بدهند مردم مطمئناً در قالب یک بررسی بد، این موضوع را به جهانیان می گویند.

هر چند بررسی منفی تضمین نشده است، اما هیچ راهی برای مشتری بالقوه وجود ندارد تا تفاوت بین بررسی جعلی و قانونی را تشخیص دهد. اگر بازبینی منفی دریافت کردید، زیاد به آن توجه نکنید. آن را با چند بررسی مثبت متعادل کنید و ادامه دهید.

گوگل منابع دیگری را در نظر می گیرد

گوگل هنگام ایجاد رتبه بندی موتور جستجو، منابع بررسی خارج را در نظر می گیرد. در زمینه ORM، رقبا اغلب کمپین هایی را اجرا می کنند که به اعتبار سایر شرکت ها آسیب می رساند. خوشبختانه، چنین کمپینی احتمالاً صدمه کمی به رتبه شما خواهد زد، زیرا بررسی های مثبت در سیستم عامل های دیگر اثر را باطل می کند.

بنابراین، بهتر است مشتریان را تشویق کنید تا در سایر سیستم عامل ها مانند Yelp ،Amazon ،Facebook و Goodreads نظرات خود را بگذارند. مطمئن شوید که سیستم عامل ها به جایگاه شما مرتبط هستند، در غیر این صورت بررسی ها تاثیری ندارند.

مطالب مرتبط :

Why does your business need Google?

Google

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب وبلاگ
۱۴۰۰-۰۸-۰۴

بازاریابی محتوا (Content marketing)

blog همانطور که می دانید امروزه مخاطبان و کاربران زیادی با اینترنت و فضاهای مجازی آشنایی دارند و واژه محتوا را تا حدودی می دانند. اغلب....

بازاریابی محتوا (Content marketing)

blog همانطور که می دانید امروزه مخاطبان و کاربران زیادی با اینترنت و فضاهای مجازی آشنایی دارند و واژه محتوا را تا حدودی می دانند. اغلب مردم به صورت غیر حضوری در منزل، با تولید محتوا یک بازاریابی عالی را انجام می دهند و درآمد بالایی را نیز به خود اختصاص داده‌اند. لازم به ذکر است....
۱۴۰۰-۰۸-۰۴
۱۴۰۰-۰۷-۲۹

استراتژی های بازاریابی B2B و B2C

blog عوامل موثر در تدوین استراتژی های بازاریابی B2B و B2C زمانی که صحبت از بازاریابی می شود باید به این نکته توجه داشت که بازاریابی....

استراتژی های بازاریابی B2B و B2C

blog عوامل موثر در تدوین استراتژی های بازاریابی B2B و B2C زمانی که صحبت از بازاریابی می شود باید به این نکته توجه داشت که بازاریابی برای گسترش بازار در بین مصرف کنندگان (مشتریان) با بازاریابی برای گسترش بازار در بین مشاغل تفاوت های زیادی دارد؛ از این رو باید در هنگام تدوین استراتژی های بازاریابی....
۱۴۰۰-۰۷-۲۹
۱۴۰۰-۰۷-۲۴

تاثیر شبکه های اجتماعی در برندینگ (The impact of social media on branding)

blog تاثیر شبکه های اجتماعی در برندینگ (The impact of social media on branding) ‌شبکه‌ های اجتماعی (Social networks) اصطلاح جدیدی نیست. از دوره های گذشته،....

تاثیر شبکه های اجتماعی در برندینگ (The impact of social media on branding)

blog تاثیر شبکه های اجتماعی در برندینگ (The impact of social media on branding) ‌شبکه‌ های اجتماعی (Social networks) اصطلاح جدیدی نیست. از دوره های گذشته، افراد در کنار یک دیگر به دور آتش جمع می شدند و برای هم دیگر حکایت هایی را نقل می‌کردند و به نوعی شبکه های اجتماعی تشکیل داده بودند ولی....
۱۴۰۰-۰۷-۲۴
۱۴۰۰-۰۷-۱۹

هویت برند (Brand identity)

blog هویت برند (Brand identity)، در حقیقت نحوه ارتباط مشتریان با محصولات یا برند است که ارزش یک برند را مشخص کرده و موجب ایجاد تعامل....

هویت برند (Brand identity)

blog هویت برند (Brand identity)، در حقیقت نحوه ارتباط مشتریان با محصولات یا برند است که ارزش یک برند را مشخص کرده و موجب ایجاد تعامل بین مشتریان با برند می شود. به عبارتی دیگر هویت یک برند به عنوان شخصیت اصلی یک کسب و کار، در نظر گرفته شده و صاحبان برند برای تحقق آن....
۱۴۰۰-۰۷-۱۹
۱۴۰۰-۰۷-۱۴

ویژگی های برتر برند موفق

blog برای داشتن کسب و کاری موفق و برندی معتبر، باید ویژگی های برتر برند موفق را به خوبی بررسی کرده و شناخت کافی را در....

ویژگی های برتر برند موفق

blog برای داشتن کسب و کاری موفق و برندی معتبر، باید ویژگی های برتر برند موفق را به خوبی بررسی کرده و شناخت کافی را در مورد آن ها کسب کنید. به طور کلی ارزش و اعتبار یک برند، به شناخته شدن آن بین مشتریان مربوطه بوده و باعث ایجاد اعتماد در مشتریان می شود. با....
۱۴۰۰-۰۷-۱۴