Mosalas Advertising Group

Demo Reel

خانه مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، شهرهای هوشمند


فناوری باعث ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان می شود


نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان، بدون شک فناوری ساخت یکی از جالب ترین جیب های نوآوری در اقتصاد امروز است. طبق داده های Crunchbase، بودجه شرکت های نوپای ساخت و ساز مستقر در ایالات متحده ۳۲۴ درصد افزایش یافته و به ۳.۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ رسیده است. در حالی که ۷۳۱ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ بود. سرمایه گذاری شامل سخت افزار، نرم افزار، هوش مصنوعی و سایر فناوری های جذاب است.

صنعت ساخت و ساز اساساً توسط دنیای فناوری و VC نادیده گرفته شد. توجه به این نکته مهم است که اکثر این فن آوری های ساختمانی جدید به کسب و کار اختصاص یافته است. آنها بخشی از فناوری را اعم از سخت افزار یا نرم افزار به شرکتی در فضای ساخت و ساز می فروشند و سپس این فناوری توسط برخی زیر مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد.


خلاقیت-داشتن-با-یک-برنامه-زمانی-می-تواند-بر-همه-چیز-از-نیروی-انسانی-گرفته-تا-تجهیزات-تا-تحویل-ساختمان-تأثیر-بگذارد-_-گروه-تبلیغاتی-مثلث
خلاقیت داشتن با یک برنامه زمانی می تواند بر همه چیز از نیروی انسانی گرفته تا تجهیزات تا تحویل ساختمان تأثیر بگذارد – گروه تبلیغاتی مثلث

خلاقیت و نوآوری در ساخت و ساز


موفق ترین شرکت های ساخت و ساز کوچک و بزرگ ​​(که کمتر از ۵۰۰ کارمند دارند) خلاق هستند و می توانید آن را در بسیاری از جنبه های تجارت استفاده کنید.

کار ساخت و ساز خلاقانه با یک مدیرعامل خلاق شروع می شود. مانند اکثر صفات دیگری که قرار است پوشش دهیم، خلاقیت نیز لازمه یک شرکت ساخت و ساز است. شما در مرحله قبل از پیشنهاد، توانایی تفکر خارج از چارچوب یک شرکت را مشاهده خواهید کرد و نتیجه دقیقاً در محصول نهایی ادامه خواهد یافت.

خلاقیت داشتن با یک برنامه زمانی می تواند بر همه چیز از نیروی انسانی گرفته تا تجهیزات تا تحویل ساختمان تأثیر بگذارد که می تواند به معنای تفاوت در خرید همه مواد در یک زمان، با نرخ پایین تر، اما مذاکره در مورد یک معامله برای ذخیره سازی با GC باشد.


ایده های ساخت و ساز


چرا ایده برای صنعت ساخت و ساز وجود ندارد؟ احتمالاً به این دلیل است که عادات ارتباطی کارگران ساختمانی اساساً با کارمندان دفتر متفاوت است؛ اما هرکسی برای درک این عادت ها وقت بگذارد و محصولی را بسازد که کارگران واقعاً از استفاده از آن لذت می برند، کسی است که این فرصت را به دست می آورد.

بستر جدیدی در بازار کارگران ساختمانی را به هم متصل می کند و به آنها امکان می دهد تا ضمن حل بحران کمبود نیروی کار در صنعت، به شرکت های ساختمانی متصل شوند.


کارگران ساختمانی از رزومه استفاده نمی کنند؛ زیرا رزومه کتبی روش موثری برای نشان دادن مهارت یک سازنده نیست _ گروه تبلیغاتی مثلث
کارگران ساختمانی از رزومه استفاده نمی کنند؛ زیرا رزومه کتبی روش موثری برای نشان دادن مهارت یک سازنده نیست _ گروه تبلیغاتی مثلث

بازار کار


بازار کار ساخت و ساز غیر قابل انکار است. به طور کلی، کارگران ساختمانی از رزومه استفاده نمی کنند؛ زیرا رزومه کتبی روش موثری برای نشان دادن مهارت یک سازنده نیست. کارگرانی که ساختمان می سازند ترجیح می دهند وسایل خود را از طریق عکس و فیلم نشان دهند زیرا یک محیط بسیار جذاب تر برای آنچه که می خواهند برقرار کنند است.

به همین دلیل است که این کارگران در لینکدین نیستند و هیئت های کاریابی سنتی برای گرفتن آنها نیز تلاش کرده اند. یک شکایت مشترک در بین پیمانکاران یا سازندگان این است که آنها نمی توانند به اندازه کافی کارگر ماهر برای پروژه های خود پیدا کنند. هنوز بستر عمیقی برای دسترسی به افراد ماهر وجود ندارد، زیرا هیچ کاری برای کارگر به وجود نشده است.


مبلغ پرداختی


به نوعی صنعت ساخت و ساز هنوز به شدت به کاغذ متکی است. سیستم عامل های پرداخت دیجیتال مانند Stripe برای حمایت از صنایعی مانند تجارت الکترونیکی به روی کار آمده اند، اما هنوز کسی نتوانسته است به طور قطعی فضای ساخت و ساز را به دست آورد.

دریافت به موقع حقوق برای پیمانکاران و کارگران یک نگرانی بزرگ و بازدارنده رشد ساخت و ساز است. سیستم های پرداخت باید متفاوت برای این صنعت کار کنند که این یک مسئله قابل حل است.

این روزها در فضای فناوری ساخت و ساز چیزهای زیادی وجود دارد، این صنعتی است که برای نوآوری و ایجاد خلاقیت بیشتر رسیده است اما در اوایل دوره جدید این نوآوری هستیم(نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان). شرکت هایی که بزرگترین فرصت ها را به دست می آورند، شرکت هایی هستند که محصولات خود را با کارگرها می سازند.


ساختمان دوقلوی دیجیتال نمایشی مجازی از دارایی های فیزیکی و یا پروژه ها را شامل می شود_ ساخت وساز _ آژانس تبلیغاتی مثلث
ساختمان دوقلوی دیجیتال نمایشی مجازی از دارایی های فیزیکی و یا پروژه ها را شامل می شود_ آژانس تبلیغاتی مثلث

ساخت و ساز و تکنولوژی دوقلو هایدیجیتالی


ساخت و ساز همچنان یک صنعت غیر متمرکز است، و رابط های همپوشانی و نا کارآمد بین طراحی، ساخت و بهره برداری وجود دارد. در یک ساختمان تکنولوژی دوقلوهای دیجیتالی نمایشی مجازی از دارایی های فیزیکی و یا پروژه ها را شامل می شود، از جمله تمام اطلاعات از طراحی تا ساخت و بهره برداری! با اتصال نقشه ها، مهندسی، داده های جغرافیایی و سایر داده ها، می توان این سیلوهای جداگانه داده را به صورت یکپارچه مدیریت کرد و ساختار را متحول کرد که باعث نوآوری در صنعت ساختمان سازی می شود.

این نوع ساختمان ها می تواند تمام داده های دریافتی را تجزیه و تحلیل کرده و از آنها برای بهبود مستمر استفاده کند و حتی این اتفاق می تواند از نظر پاسخ به تغییرات، بهبود عملیات و ارزش افزوده مزایای بیشتری داشته باشد. از آنها می توان برای ساخت و ساز، ساختمان و حتی استقرار شهرهای هوشمند استفاده کرد.


هواپیماهای بدون سرنشین در ساخت و ساز


هواپیماهای بدون سرنشین کاربردهای گسترده ای در عملیات پس از ساخت دارند(نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان)، شهرهای هوشمند). بررسی زمینی ساختمان ها از نمای بالا و اطراف، وقتی عناصر زمین شناسی شناسایی نشده در محل کشف می شود.

علاوه بر این، استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین می تواند بر ایمنی نیروی کار تأثیر بگذارد. در حین ساخت(، نوآوری در صنعت ساختمان) دسترسی به مناطق صعب العبور و خطرناک بدون نگرانی و ایمنی مربوط به بازرسی توسط یک فرد، بسیار ایمن تر است. همچنین می توان از آنها برای نقشه برداری از تغییرات پروژه، پیگیری هرگونه خطای زمان واقعی در ساخت را به انجام رساند.


واقعیت مجازی (AR) به معنای یک محیط است نه یک محیط کاملاً مجازی_ ساخت وساز _ آژانس تبلیغاتی مثلث_
واقعیت مجازی (AR) به معنای یک محیط است نه یک محیط کاملاً مجازی_ ساخت وساز _ آژانس تبلیغاتی مثلث_

واقعیت مجازی در ساخت و ساز


نکته ای که در مورد واقعیت مجازی (AR) وجود دارد این است که این به معنای یک محیط جزئی ارائه شده است نه یک محیط کاملاً مجازی! اگرچه ممکن است یک تجربه واقعیت مجازی برای نشان دادن آنچه ممکن است در آینده به نظر برسد، برای سرمایه گذاران مفید باشد. AR پوشش چشم اندازهای دنیای واقعی را فراهم می کند که درواقع نوعی از نوآوری در صنعت ساختمان حساب می شود.

این بدان معنی است که اطلاعات مربوط به جزئیات وظایف، هشدارهای ایمنی و سایر پشتیبانی ها می تواند از آنچه کارگران روی تبلت ها یا از طریق عینک های هوشمند و حتی کلاه های سخت می بینند، ارائه شود.


بازگشت به اصول اولیه ساخت


هنگامی که ما در مورد نوآوری صحبت می کنیم، فرض بر این می شود که ما در مورد پیشرفت های مبتنی بر محاسبات صحبت می کنیم، با این وجود یکی از جالب ترین پیشرفت های اخیر در ساخت و ساز کشف این است که می توان از اصول اولیه ساخت و ساز بهترین کار نوآوری را ایجاد کرد!


رباتیک پیشرفته ساخت و ساز از TyBot خود برای بستن میله های تقویت کننده فولادی _ نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان _ آژانس تبلیغاتی مثلث_
رباتیک پیشرفته ساخت و ساز از TyBot خود برای بستن میله های تقویت کننده فولادی _ نوآوری و خلاقیت در صنعت ساختمان _ آژانس تبلیغاتی مثلث_

ربات ها


ربات ها امروزه در محدوده ای از اندازه ها استفاده می شود. در حال حاضر ویلموت دیکسون در حال آزمایش Eksovest، یک جلیقه اسکلت خارجی رباتیک است که به محافظت از فرم انسان کمک می کند. ایده این است که باید در بلند کردن وسایل و انجام کارهای سربار تکراری کمک کند.

رباتیک پیشرفته ساخت و ساز از TyBot خود برای بستن میله های تقویت کننده فولادی برای پروژه های ساختمانی استفاده می کند، در حالی که Q-Bot کوچک از طریق استفاده از مواد عایق در فضای بین تخته های کف و پایه ها به مقاوم سازی ساختمان کمک می کند.

معماری پیشرفته کاتالونیا در اسپانیا در حال ایجاد گروه خاصی از ربات های سازه ای است. این “مینی سازنده ها” مانند چاپگرهای سه بعدی کوچک هستند که مواد را به صورت لایه لایه  کنار هم متصل می کنند.

مطالب مرتبط :

Innovation and creativity in the construction industry, smart cities

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطالب وبلاگ
۸:۰۰ ق.ظ

تفاوت بازاریابی و فروش

blog تفاوت بازاریابی و فروش چیست؟ مقایسه فروش و مارکتینگ اگرچه بسیاری از مردم از اصطلاحات فروش و بازاریابی به جای یکدیگر استفاده می کنند، تفاوت....

تفاوت بازاریابی و فروش

blog تفاوت بازاریابی و فروش چیست؟ مقایسه فروش و مارکتینگ اگرچه بسیاری از مردم از اصطلاحات فروش و بازاریابی به جای یکدیگر استفاده می کنند، تفاوت ظریفی بین این دو وجود دارد. هر دو عملکرد قصد دارند درآمد کسب و کار را افزایش دهند، اما روشی که آنها برای انجام این کار تلاش می کنند متفاوت....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

برندسازی دیجیتالی (Digital Branding)

blog برندینگ دیجیتالی چیست؟ چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​اینترنت نه تنها به ابزاری مفید برای مشاغل و افراد تبدیل شده است، بلکه به یکی از....

برندسازی دیجیتالی (Digital Branding)

blog برندینگ دیجیتالی چیست؟ چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​اینترنت نه تنها به ابزاری مفید برای مشاغل و افراد تبدیل شده است، بلکه به یکی از ضروریات زندگی روزمره  هم تبدیل شده است. بسیاری از مردم در طول روزهای هفته بیشتر زمان خود را به صورت آنلاین سپری می کنند و اینترنت بدون شک مکانی برای....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

تبلیغات برند چیست؟ (?What is brand advertising)

blog تبلیغات برند چیست و چگونه کمپین برندینگ را شروع کنیم؟ در بازار رقابتی، به ندرت داشتن یک محصول یا خدمات خوب کافی است. علاوه بر....

تبلیغات برند چیست؟ (?What is brand advertising)

blog تبلیغات برند چیست و چگونه کمپین برندینگ را شروع کنیم؟ در بازار رقابتی، به ندرت داشتن یک محصول یا خدمات خوب کافی است. علاوه بر این، اغلب تبلیغات صرف این کالاها برای ایجاد روابط پایدار با مشتریان کافی نیست. ایجاد هویت برند قوی و استفاده از تبلیغات برند، کلید ایجاد چنین اعتماد و دستیابی به....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

اهمیت برندینگ (The Importance Of Branding)

blog اهمیت برندینگ (اهمیت برندسازی) چیست؟ در جواب به این که اهمیت برندینگ در چه چیزی است، باید گفت که: اهمیت برندسازی مهم است زیرا نه....

اهمیت برندینگ (The Importance Of Branding)

blog اهمیت برندینگ (اهمیت برندسازی) چیست؟ در جواب به این که اهمیت برندینگ در چه چیزی است، باید گفت که: اهمیت برندسازی مهم است زیرا نه تنها چیزی است که تاثیر به یاد ماندنی را در مصرف کنندگان ایجاد می کند، بلکه به مشتریان و مخاطبان اجازه می دهد تا بدانند که از بیزینس چه انتظاری....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

مراحل برند سازی (Branding Stages)

blog ۶ گام از مراحل برند سازی به دلیل رقابتی که بین بیزینس ها وجود دارد برای متفاوت بودن از بقیه، بیزینس باید منحصر به فرد....

مراحل برند سازی (Branding Stages)

blog ۶ گام از مراحل برند سازی به دلیل رقابتی که بین بیزینس ها وجود دارد برای متفاوت بودن از بقیه، بیزینس باید منحصر به فرد و قابل تشخیص توسط مشتریان باشد. برند قوی چیزی است که پشت هر محصول موفق قرار می گیرد. نظرسنجی جهانی نوآوری محصولات جدید نیلسن کشف کرد که تقریباً ۵۹٪ از....
۸:۰۰ ق.ظ