Mosalas Advertising Group

Demo Reel

خانه مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / راهکارهای موثر فروش کالای ساختمانی (Effective Solutions in Selling Construction Goods)


راهکارهای موثر فروش شرکت های ساختمانی


استراتژی های فروش مؤثر در ساخت و ساز

در رابطه با راهکارهای موثر فروش کالای ساختمانی ، بسیاری از شرکت های ساختمانی با انجام کارهای بسیار و تکیه بر شهرت خود، در طی سال های رونق رشد خود را به وجود آوردند (راهکارهای موثر فروش کالای ساختمانی) تا مشتریان بیشتری را جذب کار خود کنند. امروزه، بدون برنامه بازاریابی و فروش مداوم و مؤثر، شرکت ها نمی توانند درآمد کافی برای فعالیت بیشتر داشته باشند.

چرا مشتریان باید از شما کالا ساختمانی خرید کنند؟

فروش شما با توجه به اینکه مشتریانتان چرا باید از شما کالا ساختمانی خرید کنند، آغاز می شود. شما باید بتوانید به این سوالات پاسخ دهید که مشتریان شما به چه دلیل باید از شما خرید کنند؟ و چه چیزی آن ها را جذب خرید از شما می کند و می تواند آنها را مشتری دائم شما کند؟ تقریباً مزایای آنچه که شما در کارتان برای آن ها در نظر دارید چیست؟ و عوامل متمایز کننده شرکت شما با بقیه شرکت ها چیست؟

با تهیه لیستی از مزایایی که برای مشتریان خود خدمات می دهید شروع کنید و دلایلی که آن ها فقط باید از شما برای ساخت ساختمان خود کمک بگیرند یادداشت کنید. این لیست راه هایی را برای حل مشکلات مشتریان، کسب درآمد بیشتر آنها، پس انداز در هزینه ها، کمک به آنها در انجام کارهای بیشتر به آنچه که آن ها ارائه می دهید، شامل می شود.

برای کمک به مشتری تهیه کردن لیست مزایای خدمات مشتری، خود را در جای مشتری قرار دهید. چه چیزی شما را ترغیب می کند فقط از شرکت خود خدماتی را بخواهید و با آن کار کنید؟ آنها لزوماً عمق تجربه شما یا میزان خدمات شخصی شما، تعهد شما به کیفیت کار، سوابق ایمنی یا سایر ابزارها و تجهیزات شما را در نظر می گیرند. در حقیقت، آنها فقط به آنچه می خواهند اهمیت می دهند. بنابراین چگونه می توانید راه حل های مؤثر و کارآمد برای حل مشکلات خود ارائه دهید؟


شرکت ساختمانی در جستجوی روش های جدید برای افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و ساده سازی - گروه تبلیغاتی مثلث

۶ استراتژی اصلی برای فروش کالا ساختمانی به شرکت های بزرگ در صنعت ساخت و ساز

بنگاه های ساختمانی بزرگ برای بسیاری از سازمان های فروش کالا ساختمانی یک هدف کاملاً جذاب هستند. تا سال ۲۰۲۰ پیش بینی می شود که بازار جهانی ساخت و ساز تقریباً ۱۰/۳ تریلیون دلار ارزش داشته باشد و بخش عمده ای از این شرکت ها دائما در جستجوی روش های جدید برای افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و ساده سازی عملیات هستند.

در حال حاضر فرصت ها بسیار زیاد است و در آینده آنها همچنان رو به افزایش خواهند بود، اما متخصصان فروش باید برای ارائه راه حل های خود برای خریداران در صنعت ساخت و ساز آماده شوند.

اعتماد سازی را در اولویت قرار دهید

در راهکارهای موثر فروش کالای ساختمانی، اعتماد با ماهیت صنعت ساخت و ساز یکپارچه است. مدیران این شرکت ها می دانند که یک سازنده ساختمان قصد ایجاد قرارداد برای ساختن یک آسمان خراش ۶۰ طبقه را ندارد، مگر اینکه آنها پایه اعتماد را ایجاد کرده باشند، بنابراین این همان چیزی است که مشتری به دنبال آن است.

از هر فرصتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت و چالش های خاص آن استفاده کنید. سعی کنید محتوای ارزشمندی را که در مجلات تجاری و سایر نشریات معتبر منتشر شده است، بخوانید و اطلاعاتی به دست آورید. روزنامه های مربوطه را نیز منتشر کنید، و همیشه اطمینان پیدا کنید که ادعاهای شما از داده ها برای تأیید کار شما تهیه شده اند.

چرا سیستماتیک کردن مدیریت تخفیف برای کسانی که در صنعت کالای ساختمانی هستند سودمند است؟

در حال حاضر ممکن است فکر کنید که در این روند کاملاً قاطعانه عمل می کنید و به تیم خود اطمینان دارید که ۹ بار از ده تصمیم را به درستی به سرانجام می رسانید. با این حال، اگر شما قصد رشد دارید، حجم خرید، حجم فروش و تخفیف از این طریق به سادگی پایدار نیست(راهکارهای موثر فروش کالای ساختمانی).

عدم سود واقعی در نقطه فروش

این بدان معناست که مشتریان شما هرگز نمی توانند اطمینان داشته باشند که بدانند آیا آنها ساختمان را با سودآوری می فروشند یا با ضرر می فروشند. این بدان معناست که کمتر احتمال دارد تصمیماتی بگیرند که قابل رشد است، که این مستقیماً با نیاز به فروش سودآور مخالف است.


خریدار کالای ساختمانی  - آژانس تبلیغاتی مثلث

تکنیک های پیش بینی فروش کالا ساختمانی

جلب توجه خریدار و باز کردن درهای مکالمه های برای فروش بیشتر بسیار موثر است. برای ساخت اعتماد خود از این سه روش جستجوی فروش استفاده کنید و گفتگوهای پربارتر با چشم انداز خود داشته باشید.

کمپین های خود را بیش از حد شخصی سازی نکنید

بیشتر بازاریابان و فروشندگان معتقدند هرچه میزان دسترسی شما شخصی تر باشد، نتایج شما بهتر می شود؛ اما ممکن است تعجب کنید که دسترسی گسترده شخصی به اندازه شخصی سازی کارآمد نیست (راهکارهای موثر فروش کالای ساختمانی).

در یک مطالعه شخصی سازی اخیر ما اثربخشی چهار روش مختلف شخصی سازی ایمیل با ۷۰۰۰ شرکت ساختمانی را آزمایش کردیم تا تعیین کنیم کدام روش فروش به بهترین شکل انجام شده است. ما از چهار شرط شخصی سازی مختلف استفاده کردیم، فقط صنعت، شرکت، صنعت+اطلاعات شخصی و اطلاعات شخصی شرکت!

مسئله را به روشنی مشخص کنید

مشتری شما چه نوع مشکلی در خرید کالا ساختمانی دارد که بتوانید آن را حل کنید؟ اگر مشتری خود را به درستی شناسایی کرده باشید، این افراد برای حل مشکل خود به شما مبلغی پرداخت می کنند. بعضی اوقات مشکلات آشکار و واضح نیستند و شما باید خودتان مشکل را پیدا کنید.


بازاریابی شبکه اجتماعی برای کالای ساختمانی  - آژانس تبلیغاتی مثلث

از مطالب و بازاریابی رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید

روش های بسیاری دیگر برای دریافت محصول شما به مشتریان خود نسبت به گذشته وجود دارد. بهترین کار چیست؟ همه آنهایی که به شما معرفی می کنیم رایگان هستند. می توانید از رسانه و شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و وبلاگ خود به برای فروش کالای ساختمانی خود استفاده کنید. با ایجاد روابط با مشتریان از طریق این کانال ها می توانید بیش از گذشته به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

قیمت مناسب را انتخاب کنید

برای تعیین قیمت مناسب تحقیق در مورد رقبا انجام دهید. اگر محصولی گران قیمت دارید، آماده باشید تا کیفیت آن را بیشتر کنید و به مشتریان خود تحویل دهید. قیمت را می توان با “ارزش درک شده” محصول خود تعیین کرد. اگر می توانید محصول خود را نسبت به رقبای خود برتر جلوه دهید می توانید قیمت بالاتری را با کیفیت بالاتر شارژ کنید.


روش های مناسب مذاکره فروش کالای ساختمانی  - گروه تبلیغاتی مثلث

روش های مناسب مذاکره را بیاموزید

مذاکره کنندگان ماهر معمولاً کاملاً نگران یافتن راه حل یا ترتیبی هستند که برای هر دو طرف رضایت بخش باشد. آنها به دنبال موقعیت های “برد-برد” هستند، جایی که هر دو طرف از نتایج مذاکره خوشحال هستند.

هنگامی که مشتری محصول شما را خریداری کرد، این نباید پایان رابطه شما با آنها باشد. تمرکز خود را در برقراری ارتباط قوی با مشتری متمرکز کنید. این تنها اعتماد به نفس بیشتری ایجاد می کند و به محصول شما ارزش افزوده می دهد.

پیام فروش کالا ساختمانی شما باید جذب کننده باشد

یک یا دو مزیت از کالا ساختمانی خود را که برای فروش دارید انتخاب کنید و آن را به وضوح در تیتر فروش بیان کنید. (راهکارهای موثر فروش کالای ساختمانی) دقیقاً توضیح دهید که محصول شما برای آنها چه کاری انجام خواهید داد. خاص باشید. اگر محصول کالای ساختمانی شما دارای چندین مزیت است، برای مشتریان مختلف پیام هایی را برای ارتباط با آنها ایجاد کنید. برای افزایش فروش خود چه راهکارهایی را اجرا کرده اید؟  لطفاً آنها را در نظرات به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط :
(Effective solutions in selling construction goods)

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطالب وبلاگ
۸:۰۰ ب.ظ

تحلیل Analysis Of Swot) SWOT)

blog تجزیه و تحلیل SWOT چیست؟ برای راه اندازی یک کسب و کار موفق، باید به طور منظم فرآیندهای خود را تجزیه و تحلیل کنیم تا....

تحلیل Analysis Of Swot) SWOT)

blog تجزیه و تحلیل SWOT چیست؟ برای راه اندازی یک کسب و کار موفق، باید به طور منظم فرآیندهای خود را تجزیه و تحلیل کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تا حد امکان کارآمد عمل می کنیم. تجزیه و تحلیل SWOT (نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها)، یک فرآیند برنامه‌ریزی است که به بیزینس کمک می‌کند....
۸:۰۰ ب.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

اعتماد به برند (Trust The Brand)

blog اعتماد به برند یک هدف است اعتماد به برند چیزی بیش از اعتماد به محصول برند خوب را تشکیل می دهد. همچنین شامل کل تجربه....

اعتماد به برند (Trust The Brand)

blog اعتماد به برند یک هدف است اعتماد به برند چیزی بیش از اعتماد به محصول برند خوب را تشکیل می دهد. همچنین شامل کل تجربه ای است که مشتریان از خرید تا استفاده از محصول از برند بدست می آورند. هنگامی که مصرف کنندگان به یک برند اعتماد می کنند، سه عامل اصلی برای ایجاد....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ب.ظ

روند دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Trends)

blog ۶روند بازاریابی دیجیتال که در سال ۲۰۲۲ اجرا می شود با توجه به اینکه صنعت به سرعت در حال تغییر است، همراهی با روندهای بازاریابی....

روند دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Trends)

blog ۶روند بازاریابی دیجیتال که در سال ۲۰۲۲ اجرا می شود با توجه به اینکه صنعت به سرعت در حال تغییر است، همراهی با روندهای بازاریابی دیجیتال می تواند دشوار باشد و فعالیت های مختلفی برای کمپین یا استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق وجود دارد که همگام شدن با هر جنبه‌ای یک چالش واقعی است به همین....
۸:۰۰ ب.ظ
۸:۰۰ ب.ظ

نیاز به بازاریابی دیجیتال

blog چرا به بازاریابی دیجیتال نیاز دارید ما در مباحث قبلی راجب اهمیت بازاریابی دیجیتال صحبت کردیم و حال می خواهیم درباره اینکه چرا بیزینس ها....

نیاز به بازاریابی دیجیتال

blog چرا به بازاریابی دیجیتال نیاز دارید ما در مباحث قبلی راجب اهمیت بازاریابی دیجیتال صحبت کردیم و حال می خواهیم درباره اینکه چرا بیزینس ها نیاز به بازاریابی دیجیتال دارند را بررسی کنیم. بازاریابی دیجیتال مهم است زیرا یک کسب و کار را با مشتریانش زمانی که آنلاین هستند مرتبط می­کند و در تمام صنایع....
۸:۰۰ ب.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

فروش دیجیتال و بازاریابی دیجیتال

blog چگونه فروش دیجیتال و بازاریابی دیجیتال به فروش کمک می‌کنند؟ فرآیند فروش محصولات و خدمات به دلیل پیشرفت های جدید و در حال توسعه فناوری....

فروش دیجیتال و بازاریابی دیجیتال

blog چگونه فروش دیجیتال و بازاریابی دیجیتال به فروش کمک می‌کنند؟ فرآیند فروش محصولات و خدمات به دلیل پیشرفت های جدید و در حال توسعه فناوری تغییر کرده است. اگر به دنبال افزایش فروش برای بیزینس خود هستیم، باید فروش دیجیتال را در نظر بگیریم تا به ما در دستیابی به اهداف درآمدی و ارائه ارزش....
۸:۰۰ ق.ظ