Mosalas Advertising Group

Demo Reel

خانه مشاوره
DEMO REEL

درباره ما

درباره ما – مجموعه تبلیغاتی مثلث

فعالیت خود را در زمینه های:

جهت تامین نیازهای تخصصی درحوزه صنعت ساختمان ، از سال نود و شش آغاز نموده است.

مثلث

با توان مهندسی و هنری اعضایش که هریک از آنها بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مستمر در تخصص خود را داشته اند،  برای اثر بخش کردن تبلیغات و تخصص گرایی در این حوزه گام برداشته است.

چشم انداز مثلث

نگاه ما همراهی با بازارهای کوچک و بزرگ برای رسیدن به رونق پایدار اقتصادی و شرکت در بازارهای رقابتی است که در آن

  • ایده
  • سهم بازار
  • مزیت رقابتی
  • ارزش افزوده
  • آگاهی بخشی
  • جایگاه سازی

برای خدمات و محصولات آنها اهمیت ویژه ای دارد و جزئی از برنامه های آنها برای رسیدن به موفقیت است.

درباره ما – مجموعه تبلیغاتی مثلث

ماموریت ما در مثلث

*بدست آوردن بازار و ایجاد رونق در کسب و کار مشتریانمان با بهره بردن از دانش در حوزه های

  • مدیریت
  • بازاریابی
  • مهندسی
  • علوم شناختی

*استفاده از راه حل های نوین صنعت بازاریابی برای رسیدن به بالاترین سطح بازدهی

*برنامه ریزی مدون

*مدیریت اجرائی هدفمند

*اعتبارسنجی فعالیت ها

*بدست آوردن رشد پایدار 

*ایجاد انگیزه در کسب و کارهایی که پتانسیل پیشرفت بالایی دارند

ارزش های ما در مثلث

*پویائی برای بدست آوردن راه حل های سیال

*مسئولیت پذیری و تعهد در مثلث بدیهی انگاشته می شود

*ارائه نگاهی متفاوت با محوریت انسان به کار وفعالیت اقتصادی

*آموزش و رشد فردی و گروهی ، و همینطور دانش افزایی و انتقال آن جزو برنامه های روزانه مثلث می باشد.

*جذب استعداد ها و افراد متعهد برای بالا بردن بهره وری.

*ایجاد محیط کاری متفاوت برای داشتن نظم و خلاقیت مستمر.

درباره ما – مجموعه تبلیغاتی مثلث

هر چه حاصل کنی از دنیا ،

دستاورد است !

شرف دست همین بس که نوشتن با اوست !

هیچت ار نیست مخور خون جگر ،

دست که هست !

بیستون را یاد آر ،

دست هایت را بسپار به کار ،

کوه را چون پَر کاه از سر راهت بردار !

وه چه نیروی شگفت انگیزی است ،

دست هایی که به هم پیوسته است !

چون به رقص آیی و سرمست برافشانی دست

پرچم شادی و شوق است که افراشته ای !

لشکر غم خورد از پرچم دست تو شکست !

دست در دست کسی داری اگر ،

دانی ، دست ،

چه سخن ها که بیان می کند از دوست به دوست ؛

دست ، گنجینه مهر و هنر است :

خواه بر پرده ساز ،

خواه در گردن دوست ،

خواه بر چهره نقش ،

خواه بر دنده چرخ ،

خواه بر دسته داس ،

خواه در یاری نابینایی ،

خواه در ساختن فردایی !

 “ فریدون مشیری”

کمی بیشتر در باره ما:

در گذشته فکر می کردیم ، همین که کسب و کاری باشه، بازاری هم هست و فروش هم اتفاق می افته !

اما امروزه همچی فرق کرده، یا با حرکت در مسیر درست پیشرفت می کنی و یا با انتخاب های اشتباه و از دست دادن زمان، سهم خود از بازار را از دست میدی .

 و اما ما، نه بخاطر ترس از سقوط، بلکه بخاطر شوق رسیدن (صعود) یادگیری را آغاز کردیم و با هدف ساخت یک فرهنگ کاری جدید در ایران، فضای مناسب خود را در عرصه بازاریابی و تبلیغات تخصصی ساختمان یافتیم.

چرا اصلا تبلیغات را انتخاب کردیم ؟

 ما که در مهندسی و هنر در حال کار بودیم !؟

چرا به این حوزه جدید وارد شدیم؟!

جاه طلبی کافی نیست ؟

درباره ما – مجموعه تبلیغاتی مثلث

خیر، جاه طلبی را خیلی ها دارند و داشته اند. اما قبل از آن شوق به کار ، دست در دست هم گذاشتن دو صنعت متفاوت انگیزه و مشوق ما بوده است.

ما می خواهیم نشان دهیم که در کنار هم قرار گرفتن مهندسی و هنر فقط و فقط از راه مدیریت می گذرد. تبلیغات نیز بهترین زمین بازی برای ما شد تا بتوانیم از حداکثر امکان این تعامل استفاده کنیم.

مشکل کجاست ؟

ما بعد از همراه شدن با چندین کسب و کاری که در اطرافمان راه اندازی شده بودند که به نتیجه مطلوبشان نرسیدند ، این پرسش در ذهن ما شکل گرفت که “مشکل کجاست ؟”

جواب را در جست و جو فراوان در تبلیغات غیر هدفمند و مهم تر از آن در بازاریابی یافتیم! مساله آگاه سازی از حضور در بازار و ایجاد رغبت به خرید بود. با کمی بررسی بیشتر متوجه شدیم که این مشکل نه تنها برای کسب و کارهای اطراف ما  که برای همه کسب و کارهایی که بازاریابی را غیراصولی انجام می دهند وجود دارد.

 و در این زمان بود که تصمیم گرفتیم ، راه حل های مناسبی را برای این مشکل پیدا کنیم ، در این مسیر به نتایج قابل توجهی رسیدم که ما را بر آن داشت که از این دستاورد ها برای ارائه ایده های خلاقانه، راهکار های بازاریابی اصولی و همچنین تبلیغات هدفمند در سایر کسب وکارها اقدام کنیم.

 مسئله دیگری که وجود داشت، دانش مهندسی و هنر بود! این دو خود به خود مسئله زا نبودند اما تکیه کردن ما بر این دو حیطه دانشی ، باعث شده بود که در بازاریابی برای خدمات تخصصی خودمان به مشکل برخورد کنیم.

در این برهه بود که تمرکز خود را به صورت منسجم و متهعدانه  برای استفاده از دانش حوزه های مدیریت و بازاریابی قرار دادیم، در طی مسیر متوجه شدیم که قبل از همه این اصول، برنامه ریزی مهم است!

برنامه ریزی و هدف گذاری تعیین کننده ترین نقطه ما بود برای اینکه بتوانیم درستی مسیر را تشخیص بدهیم. بدون آن ،امکان شناسایی خطاهای جزئی و عمده وجود نداشت ویا برای یافتن مشکل زمان زیادی تلف می شد .

ما به بزرگترین کشف خود رسیدیم …

چرا کشف ؟ با اینکه همیشه گفته اند که برنامه ریزی اهمیتی ویژه دارد، اما در عمل نسبت به آن بی توجهی می شود، ما نیز مانند بسیاری دیگر از کسب و کارها از اهمیت واقعی آن آگاه نبودیم. دقیقا همین کشف ما بود.

 “بسیاری دیگر از کسب و کارها” برنامه ریزی ندارند. در این نقطه بود که از کاری که می خواهیم بکنیم و بازاریابی خود مطمعن شدیم . . .

قسمتی از کار ما شد “برنامه ریزی برای شرکت هایی که از اهمیت آن آگاه نیستند یا در عمل به آن بی توجهند”

برنامه ریزی چقدر مهم است ؟

برنامه ریزی و تعهد به انجام آن فقط به خودی خود در بدبینانه ترین حالت، درصد قابل توجهی (نزدیک به یک پنجم) پیشرفت و سود دهی همراه خواهد داشت. یا یک پنجم از هزینه ها کم خواهد کرد که این عدد بسیار بزرگیست.

درباره ما – مجموعه تبلیغاتی مثلث

وقتی متوجه تاثیر نبود آن در کسب و کارهای اطرافمان در حوزه ساختمان شدیم، دیگر وقتی برای تردید کردن نداشتیم .

ما بهترین راه کار ها را کشف ، برای آن برنامه ریزی و هدف گذاری می کنیم و به کسب و کارهای این حوزه کمک می کنیم تا چرخه خود را اصلاح و یا اگر در چرخه درست هستند برای آنالیز، تحلیل، اعتبارسنجی و بهینه کردن آن با آن ها همراه شویم.

کشف ما باعث شد تا از جایگاه خودمان نیز آگاه شویم، باز هم مانند بسیاری دیگر از کسب و کارها، وقتی مباحث جایگاه سازی را بررسی کردیم، توانستیم نگاه درست تری به خودمان و خدماتمان داشته باشیم! وضعیت و جایگاه خودمان در بازار را دقیق تر بشناسیم و برای بدست آوردن مخاطب هدف دقیق تر برنامه ریزی کردیم.

همه این کار ها سالهاست توسط کمپانی ها معتبر جهانی انجام می شود و حتی فردی یا گروهی از افراد در دنیا مسئول همین برنامه ریزی ها (بازاریابی ، تبلیغات، برندینگ) می شوند که جایگاه بسیار مهم و حساسی دارند.

اما ما بخاطر عدم وجود شناخت مناسب کسب و کارها (خرد و کلان) از جایگاه و سهم بازار و دیگر پارامتر های مهم وتاثیرگذار برای انتخاب استراتژی درست و رسیدن به برنامه ای هدفمند در راستای عبور از چالش ها    ، رسیدن به موفقیت و رشد پایدار، شروع به فعالیت کردیم . . .

 با اینکه علاقه اصلی ما کار کردن با افراد ،مجموعه ها و یا کمپانی هایی است که آگاهانه در بازار گام بر می دارند و از لزوم مطالعه به روز بازار که در انتخاب استراتژی درست، برنامه ریزی و هدف گذاری ازاهمیت بالایی برخوردار هستند، را درک کرده اند . . .

درواقع با استفاده از تجربه و با پشتکار و تلاش برای ساخت برنامه ای با راه حل های مناسب برای مشتریانمان دریافتیم که مشتری ای که آگاهی لازم نسبت به جایگاه خود و بازار حوزه فعالیتش ندارد ، از راه حل بدست آمده و برنامه کامل به اندازه لازم بهره نمی برد . و موفقیت را به تعویق می اندازد.

مشتری هدف ما خواستار خدمات ماست! کسی که نیاز در این زمینه را احساس می کند.

تنها کسی که از جایگاه خود در بازار آگاه می شود و به دنبال پیشرفت است می داند که “یک فرد یا مجموعه به تنهایی نمیتواند همه کارهارا انجام دهد.”

پس چرا  اصلا تخصص گرایی بوجود آمد؟

حال که ما از جایگاه خود، خدمات و مزیت های خودمان آگاه شدیم و مشتری های هدف را نیز مشخص کردیم کار تمام است ؟

قطعا خیر .

کار تازه شروع شده است. برنامه ریزی برای آینده هر روز مورد بازنگری قرار می گیرد. هر روز شرایط دستخوش تغییرات ناخواسته می شود و چالش ها متفاوتی را پیش روی ما قرار می دهد، که دست پیدا کردن به راه حل مناسب برای هر کدام، لذت کار را دو چندان می کند.

و البته یکی از مهمترین چالش های ما، تلاش برای جا انداختن “مسئولیت اجتماعی” در بین کسب و کارهاست.

مسئولیتی که چه بخواهیم و چه نخواهیمش بر دوش همه ماست. پس چه بهتر که خودخواسته و درونی باشد.

هدف همه ما رونق کسب و کارهاست. وقتی بقیه رشد کنند ، امکان رشد ما نیز بیشتر خواهد بود . پس در بخش (مسئولیت اجتماعی) ما تصمیم گرفتیم که به منفعت عام نگاه ویژه ای داشته باشیم که در آن منفعت خود ما نیز هست.

ما در مثلث

 برای رقم زدن دستاوردی بزرگ، از انباشت تجربیات و تخصص و تکنیک ها (مدیریت، برنامه ریزی، بازاریابی ، تبلیغات، برندینگ) و افراد مجرب وصاحب سبک بهره برده ایم تا از تمام توان خود استفاده کنیم. تا در این نابسامانی و رکود بازار به مشتریان خود راه کارهایی خلاقانه و قابل اجرا برای ثبات، پویایی و رشد پایدار کسب وکارهایشان ارائه نماییم .

ما اعتقاد داریم، با انجام منظم و دقیق کار ها در برنامه ای هدفمند و مدون با مدیریت و نظارت هوشمند، راه برای رسیدن به موفقیت هموارتر خواهد بود .