Mosalas Advertising Group

Demo Reel

خانه مشاوره
DEMO REEL

صفحه اصلی / وبلاگ / بازاریابی و تبلیغات ساختمان


تاثیر بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی


اگر در صنعت ساخت و ساز هستید، ممکن است بازاریابی دورترین چیز از ذهن شما باشد؛ مگر اینکه مشاغل مشکلی داشته باشید. بازاریابی در مورد کسب و کار شما به احتمال زیاد بهترین نکته در ذهن شما است. اگر شما یک تیم اختصاصی بازاریابی ساخت و ساز داشته باشید، این صنعت با چالش های منحصر به فرد خود همراه است. از خطرات شغلی گرفته تا رقابت برای پروژه های بزرگتر با شرکت های دیگر، مهم است که اجازه ندهید استراتژی بازاریابی شما عقب تر از رقبا قرار بگیرد. بنابراین شرکت ساختمانی شما چه کاری می تواند انجام دهد تا شناخته شود؟ در این مطلب نکاتی در مورد بازاریابی ساخت و ساز و بازاریابی و تبلیغات ساختمان آورده شده است تا نسبت رقبای خود سنجیده تر عمل کنید.


شماره ما باید در دسترس و رند باشد

چند صنعت وجود دارد که تماس تلفنی در آنها حیاتی است، ساخت و ساز یکی از آنهاست. یک صاحب خانه محلی به دنبال کمک برای بازسازی آشپزخانه خود است یا یک شرکت بزرگ توسعه ای که به دنبال یک شرکت ساختمانی برای انجام برخی پروژه های بزرگتر است به راحتی با شماره شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت هر چه بیشتر تماس ها، شماره تلفن شما باید مستقیماً به نام شرکت شما باشد؛ خواه تبلیغ شما در جستجوی Google نشان داده شود، یا در یک بیلبورد در خیابان یا یک بروشور در سوپرمارکت محلی!

یک نمونه عالی از یک شرکت است که این کار را به خوبی انجام داده است. برای اطمینان از اینکه تماس با شما در حد امکان آسان می شود، مطمئن شوید که شماره شما در وب سایت خودتان و تبلیغاتی که می کنید وجود داشته باشد، به سایر مطالب مارک دار در سایت های دیگر و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی گره خورده است و البته اطمینان حاصل کنید کسی مسئول پاسخگویی و پیگیری تماس های دریافتی است تا تجارت بالقوه را به حداکثر برساند.


استفاده از خدمات محلی Google _گروه تبلیغاتی مثلث
استفاده از خدمات محلی Google

تبلیغات خدمات محلی Google را تنظیم کنیم

اگر چه تبلیغات استاندارد جستجوی گوگل را اجرا می کنید؛ اما برای بازاریابی ساخت و ساز، باید از تبلیغات خدمات محلی گوگل استفاده کنید. چرا؟ چون این نوع تبلیغات برای صنعت شما ساخته شده است! وقتی این تبلیغات به درستی پیکربندی شود و کسی جستجوگر “شرکت ساختمانی نزدیک شما” باشد، تبلیغات خدمات شما با “نشان Google Guaranteed” در کنار پیوند مستقیم به شماره تلفن شما نشان داده می شود.


وب سایت خود را برای مشتریان بهینه کنیم

آیا می دانید ۶۳ درصد از مشتریان در درجه اول از یک وب سایت شرکت های پیمانکاری برای یافتن و تعامل با آنها استفاده می کنند و ۳۰ درصد، مشاغلی را که وب سایت نداشته باشد در نظر نمی گیرند.

داشتن یک وب سایت جذاب و ساده به شما کمک می کند بدون مشکلی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید، برای موفقیت در بازاریابی ساخت بسیار مهم است.


محبوبیت و استفاده گسترده از شبکه های اجتماعی  _گروه تبلیغاتی مثلث
محبوبیت و استفاده گسترده از شبکه های اجتماعی

هدف قرار دادن مخاطبان در رسانه های اجتماعی

محبوبیت و استفاده گسترده از شبکه های اجتماعی مخفی نیست. در واقع، طبق گزارش JBK، ۷۵ درصد شرکت های ساختمانی اکنون کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ می کنند. این موضوع یک ویژگی خوب و بد برای صنعت ساختمانی است.

خبر عالی این است که اکنون مکان‌ها و فرصت های بیشتری برای ارتقا کسب و کار ساخت و ساز شما وجود دارد، اما با چنین فضای شلوغی می تواند چالش برانگیز باشد.

نکته جالب در مورد شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام این است که می توانید با هدف قرار دادن خود فوق العاده خاص شوید (بازاریابی و تبلیغات). اولین کاری که باید در این شبکه های اجتماعی انجام دهید تعیین مکان مورد نظر شما است.
در مرحله بعد، مخاطبان هدف خود را در نظر بگیرید. از نظر درآمد به چه شکلی هستند؟ علایق و رفتارها چطور؟ شاید شما چند مخاطب هدف داشته باشید و ایجاد کمپین های خاص برای همسویی مطالب خود با هر کدام، منطقی ترین است.

هر چه تصمیم می گیرید، گزینه ها به وفور یافت می شوند؛ بنابراین آنچه را که مفید است، کشف کنید و به زودی با مخاطبان هدف خود صحبت کنید، حتی از طریق رسانه های اجتماعی مشاغل بیشتری کسب خواهید کرد.


 تعامل با مشتریان و حفظ مشتریان قدیمی _ بازاریابی ساخت و ساز - گروه تبلیغاتی مثلث
تعامل با مشتریان و حفظ مشتریان قدیمی

با مشتریان گذشته خود تعامل برقرار کنید

بخش عمده ای از مخاطبان شما حفظ کسانی است که قبلاً مشتری شما بوده اند، منظور ما تشویق مشتریان قبلی شما برای ادامه بازگشت است. اگر یک کار کوچکتر باشد که سال گذشته برای یک خانواده به اتمام رسانده اید یا یک پروژه تجاری که چندین سال پیش آن را به اتمام رسانده اید، اگر تجربه مشتری شما مثبت بود، شاید ارزش آن را داشته باشید که اگر نیاز به کار ساخت و ساز دارند را شما انجام بدهید. این کار به بازاریابی و تبلیغات در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی شما کمک می کند.

جاناتان وینبرگ، بنیانگذار و مدیرعامل سازنده پرایم، می گوید: “شما باید چند ماه پس از اتمام کار مشتریان فعلی خود را پیگیری کنید، فقط برای بررسی اینکه آیا می توانید در هر مورد دیگری به آنها کمک کنید.” “مشتری از تماس شما تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و این امر می تواند منجر به محبوب شدن شما شود.”

حفظ این روابط مثبت یک استراتژی عالی بازاریابی ساخت و ساز است نه تنها به شما در کار با مشتریان تاثیر دارد، بلکه می تواند سود شما را بیشتر کند!


محتوای جذاب ویدئویی برای اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی - گروه تبلیغاتی مثلث
محتوای جذاب ویدئویی برای اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی

محتوای جذاب ویدیویی ایجاد کنید

یک سوم فعالیت اینترنت صرف تماشای فیلم و منجر به افزایش ۱۵۷ درصدی ترافیک سایت ها برای مشاغل می شود، مشخص است که ویدیو یک استراتژی بازاریابی (تاثیر بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی) است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد!

این امر به ویژه در چنین صنعت تجسمی مانند ساخت و ساز صادق است. اغلب اوقات، بسیاری از چیزهای زیبا از پروژه های ساختمانی گرفته می شوند، بنابراین چرا آنها را با محتوای جذاب ویدیویی به نمایش نمی گذارید؟

ویدیو یک روش عالی برای شخصیت دادن به برند شما است. ویدیویی که پروژه های شما را نشان می دهد، یک فیلم Timelapse از روند ساخت و ساز، یا یک ویدیوی سرگرم کننده از فرهنگ یک شرکت که شخصیت های منحصر به فرد تیم شما را به نمایش می گذارد، همه می توانند به شخصیت بیشتر شرکت شما و به ایجاد مخاطبان کمک کنند.


وظایف کارمندان را برای فعالیت های بازاریابی و تبلیغات مشخص کنید

حقیقت در مورد مارکتینگ ساخت و ساز این است که نه تنها به دلیل سطح بالای رقابت بلکه این واقعیت که شما باید برای تبدیل شدن افراد جامعه به مشتری های آینده شانس خود را داشته باشید، باید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید. به همین دلیل نشان دادن جنبه انسانی تجارت شما بسیار مهم است.

مشتریان شما می توانند احساس کنند که به نوعی با شما و کار ساخت و ساز شما آشنا می شوند. این یک قدم کوچک در افزایش اعتماد آنها به پیشنهادات شماست.

با حضور پرسنل خود در فعالیت های بازاریابی، اعتماد شما می تواند به داشتن تیمی مصمم از انسان با پشت کار بالا را برای انجام هر چه بهتر این فرآیند فراهم سازد و آنها برای همکاری منسجم تر برای پیشبرد اهداف بازاریابی و تبلیغات در اعتبار بخشی به شرکت های ساختمانی شما را به وجود می آورند. این یک قدم کوچک در افزایش اعتماد به نفس تیم شما برای دستیابی به موفقیت است.


داشتن وبلاگ آموزنده منجر به افزایش مخاطبان می شود- بازاریابی ساخت و ساز - آژانس تبلیغاتی مثلث
داشتن وبلاگ آموزنده منجر به افزایش مخاطبان می شود

بررسی ها و توصیفات مشتری همشه در اولویت است

در مورد جلب اعتماد مشتری، هیچ راهی بهتر از این نیست که اجازه دهید مشتریان شما به جای شما صحبت کنند. در صنعت ساخت و ساز، برای ایجاد اعتماد کاملاً نیاز به بررسی های خوب در چندین مکان دارید.
این احتمالاً اولین چیزی است که منجر به هدایت جدید در هنگام تحقیق در مورد کسب و کار و ساخت و ساز شما می شود.


داشتن وبلاگ آموزنده

داشتن وب سایت به همرا وبلاگ یک روش فوق العاده هوشمندانه و جذاب برای ایجاد اعتماد و جذب مشتری بیشتر است.
در این صنعت، مردم تحقیقات زیادی انجام می دهند. “داشتن یک وب سایت که منبعی برای افراد باشد، می تواند منجر به مشتریانی بیشتر شود که می خواهند بعد از کمک از اطلاعاتی که ارسال می کنید، به طور موقت و یا حتی دائم با شما کار کنند.”


مطالب مرتبط :

Construction Marketing: 11 Tips for Building a Better Audience

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب وبلاگ
۸:۰۰ ق.ظ

تفاوت بازاریابی و فروش

blog تفاوت بازاریابی و فروش چیست؟ مقایسه فروش و مارکتینگ اگرچه بسیاری از مردم از اصطلاحات فروش و بازاریابی به جای یکدیگر استفاده می کنند، تفاوت....

تفاوت بازاریابی و فروش

blog تفاوت بازاریابی و فروش چیست؟ مقایسه فروش و مارکتینگ اگرچه بسیاری از مردم از اصطلاحات فروش و بازاریابی به جای یکدیگر استفاده می کنند، تفاوت ظریفی بین این دو وجود دارد. هر دو عملکرد قصد دارند درآمد کسب و کار را افزایش دهند، اما روشی که آنها برای انجام این کار تلاش می کنند متفاوت....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

برندسازی دیجیتالی (Digital Branding)

blog برندینگ دیجیتالی چیست؟ چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​اینترنت نه تنها به ابزاری مفید برای مشاغل و افراد تبدیل شده است، بلکه به یکی از....

برندسازی دیجیتالی (Digital Branding)

blog برندینگ دیجیتالی چیست؟ چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​اینترنت نه تنها به ابزاری مفید برای مشاغل و افراد تبدیل شده است، بلکه به یکی از ضروریات زندگی روزمره هم تبدیل شده است. بسیاری از مردم در طول روزهای هفته بیشتر زمان خود را به صورت آنلاین سپری می کنند و اینترنت بدون شک مکانی برای....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

تبلیغات برند چیست؟ (?What is brand advertising)

blog تبلیغات برند چیست و چگونه کمپین برندینگ را شروع کنیم؟ در بازار رقابتی، به ندرت داشتن یک محصول یا خدمات خوب کافی است. علاوه بر....

تبلیغات برند چیست؟ (?What is brand advertising)

blog تبلیغات برند چیست و چگونه کمپین برندینگ را شروع کنیم؟ در بازار رقابتی، به ندرت داشتن یک محصول یا خدمات خوب کافی است. علاوه بر این، اغلب تبلیغات صرف این کالاها برای ایجاد روابط پایدار با مشتریان کافی نیست. ایجاد هویت برند قوی و استفاده از تبلیغات برند، کلید ایجاد چنین اعتماد و دستیابی به....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

اهمیت برندینگ (The Importance Of Branding)

blog اهمیت برندینگ (اهمیت برندسازی) چیست؟ در جواب به این که اهمیت برندینگ در چه چیزی است، باید گفت که، اهمیت برندسازی مهم است زیرا نه....

اهمیت برندینگ (The Importance Of Branding)

blog اهمیت برندینگ (اهمیت برندسازی) چیست؟ در جواب به این که اهمیت برندینگ در چه چیزی است، باید گفت که، اهمیت برندسازی مهم است زیرا نه تنها چیزی است که تاثیر به یاد ماندنی را در مصرف کنندگان ایجاد می کند، بلکه به مشتریان و مخاطبان اجازه می دهد تا بدانند که از بیزینس چه انتظاری....
۸:۰۰ ق.ظ
۸:۰۰ ق.ظ

مراحل برند سازی (Branding Stages)

blog ۶ گام از مراحل برند سازی به دلیل رقابتی که بین بیزینس ها وجود دارد برای متفاوت بودن از بقیه، بیزینس باید منحصر به فرد....

مراحل برند سازی (Branding Stages)

blog ۶ گام از مراحل برند سازی به دلیل رقابتی که بین بیزینس ها وجود دارد برای متفاوت بودن از بقیه، بیزینس باید منحصر به فرد و قابل تشخیص توسط مشتریان باشد. برند قوی چیزی است که پشت هر محصول موفق قرار می گیرد. نظرسنجی جهانی نوآوری محصولات جدید نیلسن کشف کرد که تقریباً ۵۹٪ از....
۸:۰۰ ق.ظ